Zmarł Dh Honorowy Bolesław Bury

     W dniu wczorajszym (tj. 12.04.2012) zmarł najstarszy członek, a zarazem Dh Honorowy naszej jednostki Bolesław Bury. Pogrzeb odbędzie się jutro (tj. 14.04.2012) na cmentarzu komunalnym w Andrychowie o godzinie 12.00.

     Przez wiele lat czynnie działał w naszej jednostce. Świecił przykładem, jak przystało na prawdziwego strażaka. Na zebraniu walnym w lutym 2011 roku został Druhem Honorowym. W tych smutnych chwilach przychodzi na myśl cytat z modlitwy strażaka…

„A jeśli taka wola Twa,
Bym życie dał w ofierze,
Ty bliskich mych w opiece miej.
O to Cię proszę szczerze.”

     Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Sułkowicach-Łęg oraz druhowie, pragną złożyć najszczersze kondolencje dla rodziny oraz bliskich Dh Bolesława. Jesteśmy pewni, że Pan Bóg doceni Jego wzorową postawę człowieka i strażaka, oraz przyjmie do swojej niebiańskiej Krainy.

Reklamy

2 comments

  1. Wspaniały Druh człowiek bardzo wkładający serce w swoje powołanie ambitny niosacy pomoc bez interesowną przekazujący swoje doświatczenie w którym nie raz narażał swoje życie by pomóc innym na zawsze pozostanie w naszęj pamięci. BOGU NA CHWAŁĘ LUDZIOM NA POŻYTEK. pozostaniesz na zawsze w naszych sercach w imieniu druhów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s